Jak zaplanować idealną wyprawę wędkarską w tym sezonie

Większość sklepów muchowych organizuje wycieczki z przewodnikiem do popularnych miejsc wędkarskich. Kiedy wy, chłopaki z Mainlandu, jesteście w śniegu, my widzimy wielu wędkarzy przejeżdżających przez Honolulu w drodze na ciepłe, tropikalne plaże bonefish na Wyspie Bożego Narodzenia. Jeśli planujesz grillować swój połów na koniec dnia, będziesz potrzebował czegoś do grillowania! Twój kamper może być wyposażony w grill lub możesz przywieźć własny, ale tak czy inaczej nic nie smakuje lepiej niż ryba, która była właśnie na grillu… a wcześniej była w wodzie. Możesz chcieć mieć również inny sprzęt do grillowania, w tym łopatkę, szczypce i kosz na ryby. Spójrz także na 8 najlepszych przenośnych echosond, które mogą być bardzo przydatne podczas wędkowania.

Jeśli chodzi o Urząd Bezpieczeństwa Transportu (TSA), zezwala on na przewożenie sprzętu wędkarskiego w bagażu podręcznym lub rejestrowanym. Nie wszystkie połowy odbywają się przy cieplejszej pogodzie, ponieważ mają one miejsce również przy ujemnych temperaturach. Wędkarstwo podlodowe polega na wyjściu na zamarzniętą rzekę lub jezioro, wycięciu otworu w lodzie, zarzuceniu żyłki do wody i czekaniu, aż ryby wezmą przynętę. Niezależnie od tego, czy planujesz wyjazd z kolegami wędkarzami, czy z członkami rodziny, zbierz wszystkich razem, aby to przedyskutować i znaleźć daty, które pasują do harmonogramu wszystkich. Następnie, niech ci, którzy zdecydują się potwierdzić swoje plany tak szybko, jak to możliwe, w przypadku, gdy trzeba zebrać pieniądze na zakwaterowanie, bilet lotniczy, wynajem łodzi lub wynająć przewodnika rybackiego. Wreszcie, świt i zmierzch są zawsze dobrym czasem na łowienie ryb, ponieważ wiele gatunków uwielbia żerować i polować w miarę zmian światła.

Teraz, jeśli jesteś na ryby i masz ustawić obóz, to oczywiście masz zamiar mieć ognisko. W takim razie wypróbowanie grilla z przyjaciółmi jest o wiele lepsze niż jedzenie z puszki. Można również piec ryby, które zostały złowione i mieć je pieczone w ognisku z kilkoma przyprawami, ziołami i solą. — Sprzęt wędkarski — To jest konieczne, i to mówi bez iść. Jest to elastyczna wędka z kołowrotkiem jakości, wędki, i to jest niezbędne. Kij wędkarski, który rozpada się na trzy lub więcej części jest dość istotne i poręczne.

To zmieni Twoje ustawienia sprzętu, Twoje muchy i wiele innych.

Obszary, które oferują wędkarstwo głębinowe, takie jak wybrzeże Florydy, Meksyk i Australia, będą miały dziesiątki firm rywalizujących o biznes. Te same zasady obowiązujące przy zatrudnianiu przewodników dotyczą również właścicieli czarterów. Kiedy już wszyscy wypowiedzą się na temat wycieczki, a Ty podejmiesz decyzję o rodzaju połowów, które chcesz odbyć, możesz zaplanować miejsce docelowe. Miejsce docelowe pozwoli Ci również określić rodzaj ryb, które możesz złowić. Większość ryb można złowić stosując dowolną z siedmiu wymienionych technik. Jednak warto wiedzieć, jakie ryby przebywają przy powierzchni wody, jakie lubią głębsze wody, a jakie są mieszkańcami dna.

Jeśli masz zamiar piec się w słońcu przez cały dzień, lepiej mieć krem z filtrem i okulary przeciwsłoneczne. Upewnij się, że twój zbiornik słodkiej wody jest pełny, a zbiornik czarnej wody pusty. Sprawdź swój hak holowniczy, jeśli planujesz przynieść łódź i zrobić pełną kontrolę systemu holowniczego. Zatoka Meksykańska to kolejna wspaniała opcja dla wędkarstwa słonowodnego, gdzie można złowić makrelę królewską, grupery, mahi-mahi, tuńczyka, a może nawet rekiny. Internet — szybkie wyszukiwanie online powinno skierować Cię do niektórych zasobów z pomocnymi informacjami. Zalecam utrzymanie badań internetowych do wysokiego poziomu tematów, takich jak jakie gatunki są w rzece, i jaka licencja jest potrzebna.

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: